Hakkımızda

Yeditepe Arşiv Kültür Sanat ve Yazılım Hizmetleri Sanayi ve Ticaret LTD.ŞTİ

Yönetim Merkezi: Pendik- İstanbul
_______________________________________

2005 yılında faaliyetlerine başlayan Belge ve Bilgi Yönetimi alanında müşterilerine arşiv ve kütüphanecilik alanında çözümler sunma misyonuyla İstanbul’da kuruldu.
Belge ve Bilgi Yönetimi alanında kamu ve özel sektörün ihtiyaçlarına göre kurumsal arşiv çözümleri sunuyoruz.
Uyguladığımız, kamu ve özel sektör projelerinde kalite ve teknik detaylara önem veriyor ve tam zamanında ilkesine uygun yaklaşımlarla etkin çözümler üretmeye devam ediyoruz.

  • Fiziksel Arşiv Düzenleme Hizmetleri
  • Dijitalleştirme (Belge, Proje vb. Tarama)Hizmetleri.
  • Medya Arşiv Düzenleme, Dijitalleştirme ve Aktarım Hizmetleri,
  • Kütüphane Düzenleme ve Kitap Dijitalleştirme Hizmetleri,
  • Arşiv İşletmeciliği & Uzman Arşivci Personel Destek Hizmetleri.
  • Arşiv Yönetimi Eğitimi ve Danışmanlığı Hizmetleri,
  • Arşiv Donanım Tedarik Hizmetleri.
    Servis Büro hizmetleri kapsamında kurum ve şirketlerin; belge arşivleri, medya arşivleri, ciltli eserlerinin dijitalleştirilmesi, indekslenmesi, OCR işlemine tabi tutulması yanında 2006 yılında sektörün öncü yazılımı olan YAYSİS Arşiv Yönetim Sistemi Otomasyonunu sektörün hizmetine sunmaya devam etmektedir.

ÜRÜN ANABAYİ SÖZLEŞMESİ İMZALANDI

Sektörün ürün yelpazesinde Lider Firması DİJİTAL ARŞİV BELGE BİLGİ TEKNOLOJİLERİ San. ve Tic.A.Ş’ nin tüm ürünlerinin satış, dağıtım ve teknik desteğini de firmamız üstlenmiştir.

d-DAYSİS Kurumsal Arşiv Yönetim Sistemi)
d-CoreEBYS Elektronik Belge Yönetim Sistemi)
d-CoreMedia Görsel & Medya Arşiv Yönetim Sistemi)
d-CoreGid Görüntüleme, İmaj İşleme, Düzenleme Sistemi)
Geliştirdiğimiz YAYSİS Arşiv Yönetim Sisteminin dağıtım, satış ve teknik desteğine aynı kararlılıkla devam ederken, bundan sonraki süreçte sektörün öncü yazılımlarının bayisi olduğumuz ürünleri sektörün hizmetine sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Geniş makine parkurumuz, deneyimli kadromuz ve ülkemizin tüm bölgelerinde iş yapabilme kapasitemizle müşterilerimiz için çözümler üretmeye devam ediyoruz.
2005 yılında sektörün en yeni firması olarak başladığımız sektör yolculuğunda, en eski, en deneyimli firma haline geldik.
Kurulduğu gündeki heyecanının üstüne koyarak, sade, anlaşılabilir ilişkiler geliştiriyor, standartlara uygun çözümler üretiyoruz.

Yaşayan Arşivler KURUYORUZ…

Özgün çözümler sunmaya, uygun maliyetlerle ve kaliteli hizmet anlayışı ile müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya devam edeceğiz.

Sektörün uçtan uca ürün yelpazesinde lider firması, Dijital Arşiv Belge Bilgi Teknolojileri A.Ş.’nin “ÜRÜN ANA DAĞITICISI” olduk…

 

BİRLİKTE DAHA GÜÇLÜYÜZ.

Milyonlarca Dosyanın standartlara uygun düzenleme işlemlerini gerçekleştirdik.  Düzenli Arşivleri Dijital ortama aktardık. Kurumsal Arşiv Otomasyonu ile müşterilerimize uçtan uca çözümler sunuyoruz.

DÜZENLİ ARŞİVLER KURDUK VE UÇTAN UCA ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ.

DÜZENLİ ARŞİVLER KURDUK VE UÇTAN UCA ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ.

Manisa Yazma Eserler, Balıkesir Yazma Eserler, Kastamonu Yazma Eserler, Amasya Yazma Eserler ve İstanbul(Nuru Osmaniye Kütüphanesi Yazma Eserler, Atıf Efendi Kütüphanesi Yazma Eserler, Köprülü Kütüphanesi Yazma Eserler) Dijital ortama aktarma işi Firmamız Ortak Girişimi ile hayata geçirildi.

MİLYONLARCA VARAK YAZMA ESERİ DİJİTAL ORTAMA AKTARDIK.

MİLYONLARCA VARAK YAZMA ESERİ DİJİTAL ORTAMA AKTARDIK.

Türk Telekomünikasyon A.Ş. Genel Müdürlüğü, Bölge Müdürlükleri ve Bağlı İl Müdürlüklerinde kullanılacak ve Doküman Yönetimi Projesi ile tam uyumlu;

Kurumsal Haberleşme Kod Planı,
Saklama Süreli Kurumsal Dosya Planı Geliştirmesi,
Kurumsal Arşiv Esaslarının hazırlanması,
Eğitim destek Hizmeti işi firmamız YEDİTEPE ARŞİV tarafından başarıyla tamamlandı.

TÜRK TELEKOM PROJESİNİ Başarıyla Tamamladık.

TÜRK TELEKOM PROJESİNİ Başarıyla Tamamladık.